Nahrávám

O chatě U panáka

Moderní chata U panáka se nachází v bezprostřední blízkosti lesa, která leží v samém srdci Chřibů s nádherným výhledem do dalekého okolí.

Chřiby jsou velmi vyhledávané pro turistiku, cykloturistiku a je to skvělá lokalita pro houbaření. V okolí je plno nádherných míst a památek, které si můžete najít, jak na našem webu, tak i v knihách a prospektech, které jsou k dispozici na chatě.

Pár metrů od chaty se běžně pohybuje lesní zvěř, kterou mohou sledovat jak dospělí, tak i děti dalekohledem, který je součástí vybavením chaty.
V zimě má objekt příjemné podlahové vytápění, a pokud chcete, můžete si rodinnou nebo romantickou pohodu zpříjemnit krbovým vytápěním.

U chaty se nachází oplocený svah (120m), který je při sněhové nadílce ideální pro bobování, sáňkování, nebo začátečníky v lyžování. Na svahu se nachází velký dřevěný panák, kterého ocení Vaše děti k hraní. K odpočinku nebo k přípravě jídla, můžete taky využít velké dřevěné posezení s grilem, kde se můžete taky skrýt před sluníčkem nebo před deštěm.
V přízemí chaty naleznete pohodlný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, šatnou, sprchou, WC a velkou terasou.

Po kovových točitých schodech se dostanete do prvního patra, kde se nachází třílůžkový a dvoulůžkový pokoj (TV), sprcha, WC a terasa.

Wi-fi je dostupné v celé chatě i v blízkém okolí.
Chata zaujme i spoustou nezvyklých designových doplňků.